Zabiegi pielęgnacyjne

Masaż klasyczny twarzy - masaż ten dostosowany jest indywidualnie do potrzeb i problemów skóry. Ruchy są połączeniem i zbiorem różnych technik masażu, które pobudzają głębokie warstwy skóry, co w widoczny sposób pomaga poprawić owal twarzy i ujędrnić skórę. Regularne ugniatanie, opukiwanie i głaskanie twarzy poprawia krążenie krwi i limfy, co automatycznie wpływa na dotlenienie skóry,oczyszczenie z toksyn i poprawę jej konducji. Masaż twarzy to także duży zastrzyk energii dla skóry, który pobudza ją do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny oraz niesamowity relaks dla całego ciała.

Masaż psychosomatyczny - masaż ten w połączeniu z aromaterapią ma bardzo istotne znaczenie w programach antystresowych i relaksacyjnych, jest niezastąpiony w przygotowaniach do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz jako rewitalizacja pomiędzy tymi zabiegami.Stosowany jest również przy bólach migrenowych,hipertonusie mięśniowym twarzy,szyi i głowy oraz przy tzw"rwie twarzowej".Określony rytm i kolejność ruchów masujących wywołują u pacjenta unikalne wrażenia dotykowe, pozwalające odwrócić uwagę od nieprzerwanej analizy sytuacji sttesowych, wyprzeć ognisko nadpobudliwości systemu nerwowego oraz sprawić, że stan emocjonalny pacjenta będzie bardziej stabilny.

Drenaż limfatyczny  – Masaż limfatyczny twarzy i jej okolic jest przyjemnym zabiegiem, który skutecznie wpływa na układ chłonny i  cały organizm . Zadaniem tej techniki jest redukcja obrzęków, aktywne odprowadzenie toksyn, wzmocnienie układu immunologicznego oraz poprawa procesów metabolicznych w komórkach. Ruchy drenażu odbywają się zgodnie z ustalonymi zasadami, które poprawiają przepływ limfy w układzie limfatycznym i krwi w układzie żylnym. Masaż  ten to kombinacja powolnych ruchów okrężnych, obrotowych i pompujących bez nadmiernego rozgrzewania tkanek.

Masaż Super lift - masaż mioplastyczny twarzy to najbardziej intensywna metoda masażu przywracająca napięcie i elastyczność układu mięśniowego twarzy i szyi. Głównym celem tej techniki jest lifting z wyrównaniem i wzmocnieniem owalu twarzy. Oprócz tego może on być wykorzystywany jako pełnowartościowy etap przygotowania do operacji plastycznych i rehabilitacji pourazowej pomagając tkankom szybciej i efektywniej odbudować się po uszkodzeniach.

Japoński lifting twarzy - holistyczny, odmładzający zabieg, który poprzez stymulację tradycyjnych punktów akupresury i stref na twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym mocno oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Podczas zabiegu stosowane są organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie Japoński lifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Zabieg ten w sposób nieinwazyjny minimalizuje cienkie linie i spłyca głębokie zmarszczki, poprawia owal twarzy, pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, pomaga minimalizować przebarwienia i trądzik, działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę, zapobiega utracie kolagenu.

Masaż transbukkalny twarzy - metoda tego masażu polega na obustronnym objęciu i masowaniu mięśni strefy policzków oraz strefę nosowo-wargową twarzy. Dzięki temu z łatwością można przywrócić objętość, tonus i elastyczność najgłębszych pęczków mięśniowych. Masaż ten jest szczególnie polecany dla osób z niedowładami i porażeniami twarzy, zmianami bliznowatymi i trwałym przykurczem mięśni. Metoda ta będzie również przydatna do korekty procesów starzenia, które charakteryzują się zmianami dystroficznymi i przemieszczaniem się torebek tłuszczowych twarzy.

Masaż liftingujący powieki i czoło - masaż ten rozwiązuje problemy i zmiany górnych obszarów twarzy związanych z wiekiem  tj.zmarszczki mimiczne, obniżenie napięcia skóry, zwłaszcza w strefach z wysoką aktywnością mimiczną. Tu jest potrzebna delikatniejsza powierzchniowa praca, skierowana na korekcję głębokości zmarszczek, zwisania górnych powiek oraz wznowienia aktywności i elastyczności skóry. Przysposobienie liftingowego masażu powiek i czoła zachodzi na poziomie powierzchniowego mięśniowo-aponeurotycznego systemu (SMAS) w intensywnym tempie. Stwarza on efekt neuro-odruchowego tonizowania tkanek mięśniowych, likwiduje mimiczne zmarszczki, podtrzymuje linię brwi i znacznie wyrównuje napięcie skóry.

Masaż Kobido - Kobido to najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy w Japonii. Charakterystyczną cechą Kobido jest szybkość, z jaką terapeuta wykonuje zabieg. Masaż składa się z kilku etapów, techniki wykonywane wolno dostarczają głębokiego relaksu, dzięki czemu niwelowane zostaje napięcie mięśniowe. Przejście do szybszych, intensywnych ruchów, charakterystycznych dla Kobido pozwala stymulować skórę oraz uzyskać efekt liftingu i wygładzenia

Masaż Kobido składa się z kilku etapów:

 • Masaż tkanek głębokich - niweluje napięcie mięśniowe, wpływa na wygładzenie zmarszczek, ta część wykonywana jest „na sucho”, bez użycia olejku.
 • Głęboki relaks - stan głębokiego odprężenia, wpływa na zmniejszenie napięcia oraz stresu, poprawia krążenie, dzięki czemu polepsza się koloryt skóry.
 • Drenaż limfatyczny - technika ma na celu poprawić przepływ chłonki (limfy), zmniejsza obrzęki oraz opuchliznę.
 • Część liftingująca - najbardziej intensywny etap masażu Kobido, który ma na celu poprawić owal twarzy, zadziałać jak zabiegi medycyny estetycznej.
 • Akupresura - stymulacja poszczególnych punktów na twarzy, które wpływają na pracę danego mięśnia. 

Masaż Kobido pozytywnie wpływa na wygląd skóry oraz na cały organizm. Jakie efekty zobaczymy po wykonaniu masażu Kobido?

 • Niweluje napięcia mięśni twarzy, które powodują powstawanie zmarszczek mimicznych,
 • Dzięki pracy na głębokich strukturach mięśni, zmniejsza widoczne efekty starzenia się skóry, zapobiega ich pogłębianiu,
 • Stymuluje metabolizm komórkowy, przyczyniając się do szybszej regeneracji skóry,
 • Wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny,
 • Poprawia krążenie krwi oraz limfy, dzięki czemu polepsza się koloryt skóry,
 • Zmniejsza napięcia w okolicy szyi, klatki piersiowej oraz owalu twarzy,
 • Wolne ruchy pozwalają wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu, zmniejszyć poziom stresu,
 • Zmniejsza efekty bruksizmu,
 • Pomaga niwelować bóle głowy oraz sztywność mięśni twarzy.

Zabieg ekspresowy  -Szybki, efektywny zabieg z peelingiem , serum indywiduainie dobranym do rodzaju skóry oraz maseczką.

Pielęgnacja podstawowa - Zabieg z zastosowaniem indywidualnie dobranych preparatów  kosmetycznych , łączy w sobie peeling, masaż i maskę.

Zabieg odżywczy - Zabieg odżywczy z zastosowaniem ampułki regenerującej podstawowe funkcje skóry, peelingu, masażu oraz  maski algowej dobranej w zależności od potrzeb.

Catio Vital - Zabieg z zastosowaniem jonizacji, która intensywnie pielęgnuje skórę twarzy, szyi i dekoltu. Działanie prądu stałego wpływa na intensywne nawilżenie naskórka, a połączenie z indywidualnie dobranym serum  działa: nawilżająco i regenerująco.

Catio Vital + Catio Vital Eye - Zabieg z zastosowaniem jonizacji, czyli prądu stałego, który ułatwia wprowadzanie substancji aktywnych (ampułek)  w głąb skóry dzięki czemu  intensywnie ją  pielęgnuje  i odżywia. Przed zabiegiem wykonuje się peeling,a na koniec nakłada maskę dostosowaną do potrzeb cery.

Zabiegi oczyszczające

Peeling Kawitacyjny - Zabieg ma na celu dokładne i bezbolesne oczyszczenie skóry z toksyn, wydzieliny łojowej oraz warstwy zrogowaciałego naskórka. W efekcie cera staje się oczyszczona, wygładzona i rozjaśniona

Mikrodermabrazja - Zabieg polegający na głębokim złuszczaniu naskórka za pomocą specjalnych końcówek. Zarówno głębokość złuszczania, jak i zestaw stosowanych w zabiegu preparatów jest dobierany indywidualnie do stanu skóry i jej problemów. Kuracja ma na celu regenerację i uelastycznienie skóry, zwiększenie poziomu absorpcji aplikowanych składników aktywnych, stymulacji krążenia, eliminacji zmian trądzikowych, blizn i przebarwień. Zwiększa zdolności obronne skóry, wywołuje wzrost produkcji kolagenu i elastyny efektem, czego jest powstrzymanie procesu starzenia się skóry.

Delikatne oczyszczanie - Zabieg z zastosowaniem peelingu kawitacyjnego, oczyszczania mechanicznego oraz maski dobranej indywidualnie do typu skóry

Zabieg oczyszczający wersja wzbogacona - Zabieg oczyszczania podstawowego + masaż z użyciem preparatu aktywnego + maska dobrana indywidualnie do typu skóry.

Zabieg balansujący dla skór tłustych i trądzikowych - Zabieg przywraca skórze równowagę, poprzez działanie anty-łojotokowe. Matuje skórę, zwęża pory, uwalniając skórę tłustą od niedoskonałości.

Zabieg balansujący dla skór tłustych i trądzikowych + oczyszczanie - Zabieg oczyszczający i balansujący, który przywraca skórze równowagę poprzez działanie anty-łojotokowe. Matuje skórę, zwęża pory, uwalniając skórę tłustą od niedoskonałości.

Kwasy migdałowe - Zabieg z wykorzystanie kwasów migdałowych znajduje zastosowanie w redukcji wielu defektów skórnych m.in. fotostarzenia, przebarwień, nadmiernej szorstkości skóry oraz zmian trądzikowych. Powoduje eksfoliacje - delikatne złuszczenie warstwy rogowej naskórka, co wpływa na wygładzenie i rozjaśnienie cery.

Zabiegi odmładzające

Kolagenowa kuracja: kawior, dermo-relax, ginkgo-biloba, aloes, wit C- Zabieg z zastosowaniem prawdziwych nierozpuszczalnych kawałków  kolagenu,  który modeluje naskórek, wygładza, głęboko nawilża i odmładza skórę twarzy i szyi. W zależności od potrzeb można zastosować kolagen z dodatkiem kawioru, Ginko-biloba lub dermo-relaxu.

Maska termiczna - Zabieg z wykorzystaniem termicznej maski gipsowej, która silnie pobudza przemianę materii oraz krążenie krwi, aktywizuje czynności skóry, odpręża, intensywnie liftinguje oraz przyspiesza i ułatwia  wchłanianie wcześniej nałożonych preparatów.

Catio Vital Lift - Kompletny zabieg oczyszczający, nawilżający i odmładzający. Maska – sauna usuwa toksyny, jonizacja pielęgnuje skórę i jej głębsze warstwy, a stymulacja mięśni drenuje i modeluje rysy twarzy.   

Catio Lift + Lift Eye - Zabieg liftingujący twarz, szyję i okolice oczu. Zmarszczki są widocznie wygładzone, owal twarzy ukształtowany na nowo, szyja jest napięta, dzięki czemu twarz wygląda młodziej.

Catio Vital Lift Eye - Zabieg o podwójnym działaniu. Dzięki jonizacji wygładza skórę usuwa cienie i obrzęki, a dzięki stymulacji modeluje okolicę oczu  napinając mięśnie i  odmładzając spojrzenie.      

Mezoterapia  mikroigłowa - to zabieg biorewitalizacji skóry, pobudzający naturalne procesy jej regeneracji bez ryzyka zaburzania jej podstawowych funkcji. To unikalne rozwiązanie dla kosmetologii i medycyny estetycznej o intensywnym działaniu i jednocześnie ogromnym bezpieczeństwie dla klienta.

 • niweluje warstwę rogową skóry
 • poprawia funkcjonowanie układu krwionośnego i limfatycznego
 • oczyszcza skórę z toksyn,skutecznie walczy z bakteriami beztlenowymi
 • spłyca linie zmarszczek
 • poprawia koloryt cery
 • koryguje owal twarzy

Sonoforeza - Zabieg ułatwia wprowadzanie substancji czynnych z preparatów kosmetycznych (nawilżających, odżywczych, normalizujących, odmładzających) dobieranych w zależności od problemu skóry twarzy. Masaż głowicami aparatu zwiększa zaopatrzenie komórek w krew, tlen i składniki odżywcze dzięki czemu znikają drobne zmarszczki, a cera staje  się zregenerowana i odżywiona.