Masaż ciała - Działanie polegające na stymulacji układu krążenia, limfatycznego oraz mięśniowego w celu pobudzenia funkcji oczyszczających. Masaż ma na celu złuszczenie naskórka, zwiększenie przepływu krwi i limfy oraz dotlenienie tkanek, co  ułatwia odtoksycznienie organizmu. Efektem zabiegu jest zmniejszenie cellulitu oraz wygładzenie i ujędrnienie skóry. Do masażu można zastosować bańki chińskie, które głęboko rozbijają tkankę tłuszczową.

Likwidacja cellulitu (Guarana) - Zabieg polegający na przygotowaniu skóry dzięki zastosowaniu peelingu,  nałożeniu wybranej maski na poszczególne partie ciała  oraz wykonaniu intensywnego masażu z wykorzystaniem bańki chińskiej. (Cena dotyczy zabiegu na okolicę brzucha, ud i pośladków.) 

Likwidacja cellulitu (ultradźwięki) - Zabieg polegający na wykonaniu peelingu, masażu bańką chińska, wprowadzeniu substancji czynnych z preparatu antycellulitowego w głąb skóry za pomocą specjalnych głowic do sonoforezy oraz nałożeniu wybranej maski.Masaż głowicami aparatu zwiększa zaopatrzenie komórek w krew, tlen i składniki odżywcze, dzięki czemu zalegające w organizmie złogi przemiany materii zostają rozbite i usunięcie  za pomocą limfy.