Manicure - Zabieg polega na usunięciu skórek , opiłowaniu i wypolerowaniu płytki paznokciowej.

Manicure + lakier - Zabieg polega na usunięciu skórek, opiłowaniu  płytki paznokciowej i pomalowaniu wybranym lakierem.

Malowanie paznokci lakierem zwykłym lub UV - Pokrycie płytki paznokciowej wybranym lakierem.

Manicure + lakier hybrydowy - Zabieg polega na usunięciu skórek, opiłowaniu  płytki paznokciowej i pomalowaniu wybranym lakiero-żelem oraz utwardzenie w lampie UV.

Manicure + lakier UV - to zabieg polegający na opiłowaniu paznokci ,usunięciu skórek i pokryciu płytki paznokciowej lakierem nowej generacji, który jest utwardzany w lampie UV dzięki czemu nie odpryskuje i trzyma się od 2 do 3 tygodni.

Manicure Japoński - Zabieg polegający na wzmacnianiu struktury płytki paznokciowej poprzez zastosowanie cennych witaminy A+E i składników takich jak: keratyna, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Paznokcie po zabiegu mają naturalny wygląd i piękny połysk.

Regeneracja skóry dłoni - Zabieg polega na wykonaniu peelingu, nałożeniu serum regenerującego, masażu oraz zastosowaniu maski odżywczej lub parafiny.

Masaż dłoni - Wspanialy relaks dla zmęczonych rąk , a także głęboka regeneracja  i odżywienie skóry dłoni

Pedicure + lakier - Zabieg polega na opiłowaniu płytki paznokciowej , złuszczeniu zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki, wykonaniu peeling stóp oraz pomalowaniu płytki paznokciowej i nałożenie maski odżywczej.

Pedicure + lakier hybrydowy - Zabieg polega na opiłowaniu płytki paznokciowe, złuszczeniu zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki,  peelingu stóp oraz pomalowaniu płytki paznokciowej lakierem hybrydowym (utwardzanym w lampie UV) i nałożeniu maski odżywczej .

Pedicure Japoński - Zbieg polegający na złuszczeniu zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki, skróceniu płytki paznokciowej oraz wzmacnianiu struktury płytki paznokciowej poprzez zastosowanie specjalne pasty bogatej w  witaminy A+E , keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Paznokcie po zabiegu mają naturalny wygląd i piękny połysk . Natomiast skóra stóp jest elastyczna, zregenerowana i odżywiona.

Masaż stóp - Relaksujące i regenerujące działanie masażu stóp cudownie wpływa na cały organizm, likwidując stres oraz przywracając wspaniałe samopoczucie.